10 Aralık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İsmailbey Mahallesi, 10 Aralık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kışla Caddesi, Kastamonu Merkez/Kastamonu, Türkiye
Yayınlanan 19 Mayıs 2017 / 170
Kategori : Lise
Website : Websiteye Git
K.Kodu : 168136

VizyonKastamonu Kız Teknik ve Meslek Lisesi olarak; Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda Türk Milli Eğitim Sistemi’ nin çağdaş gelişmesinde etkili olan, bilim çağının gerektirdiği bilgi, beceri ve davranış özelliklerini gösteren yansımalar yapan, çevresi ile birlikte ülkemizin kalkınmasında etkili insan üreten bir merkez olmaktır.

MisyonKastamonu İlinde;Milli Eğitim sistemi’nin genel amaç ve ilkeleri doğrultusunda, milli birlik ve bütünlük içinde, çevresi ile birlikte ülkemizin ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmasında nitelikli insan gücü kalkınmasını yapan, eğitim ve öğretim sürecine yön veren, bağlı kurumların ve çalışanların etkinlik ve verimliliklerini-çalışan ve hizmet alanların memnuniyetlerinin artırılması ve geliştirilmesini-sağlamaktır.

Başarılar(Bu bölüm yapım aşamasındadır) Okulumuz 2012-2013 eğitim öğretim yılında Liselerarası Voleybol Turnuvasında İl birinciliği almıştır. 2010-2011 öğretim yılı Proje Tabanlı Beceri Yarışmasında okulumuz 3 birincilik, 1 ikincilik ve 1 mansiyon ödülü almıştır.

10 Aralık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Kategori : Lise
Website : Websiteye Git
K.Kodu : 168136
Özellikler
Kastamonu Liseler

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar