Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Afyon Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar, Türkiye
Yayınlanan 3 Mayıs 2017 / 139

Merkezimiz; 2002 yılına kadar Devlet Hastanesi bünyesinde, 2002 yılı Haziran’dan itibaren ise Belediye İşhanının 4. ve 5. Katlarında hizmet vermeye başlamıştır.

Merkezimiz 2006 yılı Ocak ayından itibaren müstakil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet vermektedir. 2012 yılı Aralık ayında ise (şu anda bulunduğumuz) Ali Çetinkaya Mah. Atatürk Cad. No:30, Eski Devlet Hastanesi C-BLOK hizmet binasına taşınmıştır ve muayenehane entegre sistemi ile çalışılmaktadır. 2013 Mart ayından itibaren de 24 Saat Hizmet vermeye başlamıştır.

POLİKLİNİKLER
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Afyonkarahisar şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar