Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi Orhangazi Mahallesi, Zübeyde Hanım Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi, Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar, Türkiye
Yayınlanan 3 Mayıs 2017 / 146
Kategori : Hastaneler
Website : Websiteye Git
Hastane : Kadın Hastalıkları ve Doğum

1973 Yılında kurulan hastanemizi 1995 yılında Dünya Sağlık Örgütü ve UNICEF tarafından önerilen başarılı anne sütü uygulamaları nedeniyle bebek dostu hastane ünvanı almıştır. “Bebek dostu hastane” unvanını alan hastanemiz sağlıktaki değişim ve gelişmeleri takip ederek, güvenilir, hasta hakları saygılı, güler yüzlü ve gönülden hizmeti amaç edinmiştir.

Hastanemizde; hizmet miktarı yerine, nitelik önem kazanmıştır. Modern yönetim anlayışıyla hastanemiz temeline önce insanı koymayı başarmıştır. Hedefimiz; seçkin personel kadrosuyla; günün teknolojisine uygun, daha kaliteli, güler yüzlü ve güvenilir hizmet verecek duruma gelmektir.

POLİKLİNİKLER
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi, Afyonkarahisar şehrinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar