Avrupa Meslek Yüksekokulu Kütüphanesi Kazlıçeşme Mahallesi, Avrupa Meslek Yüksekokulu, Ahmet Haşim Sokak, İstanbul, Türkiye
Yayınlanan 30 Mayıs 2017 / 144

Avrupa Meslek Yüksekokulu Kütüphanesi olarak amacımız okulumuzda görevli akademisyenlerimizin ve geleceğin bilim insanları olarak gördüğümüz öğrencilerimizin, akademik ve kültürel ihtiyaçlarını karşılayacak ideal bir kütüphane olmaktır.

MİSYONUMUZ

 

Akademik personel, öğrenciler ve idari personelden oluşan Yüksekokul mensuplarımızın her tür bilgi ve belge gereksinimini karşılamak; eğitim, öğretim ve araştırma programlarının sürdürülmesi ve geliştirilmesinde aktif rol oynamak; kullanıcılarının yaşam boyu öğrenme ve bilgi kullanma alışkanlığı kazanmalarını desteklemektir.

VİZYONUMUZ

 

Kütüphane kullanıcılarına yardımcı olmayı hedefleyerek en hızlı ve kolay biçimde kullanıcılarımızı bilgiye ulaştırmak ve günümüz teknolojilerinin etkin bir biçimde kullanılarak kullanıcıların araştırma ihtiyaçlarına etkin biçimde yardımcı olmaktır. Akademik personelimizin ve öğrencilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, kütüphane koleksiyonu geliştirilmektedir. Kütüphane ve Dokümantasyon Birimimiz, okulumuzla birlikte büyümeye ve açılan programlar doğrultusunda koleksiyonunu geliştirerek kullanıcılarına en iyi hizmeti vermeye devam edecektir. Akademisyenlerimiz, öğrencilerimiz ve idari personelimiz kütüphanemizin doğal üyesidirler. Kütüphanede bulunan kaynaklardan tüm üyelerimiz eşit şekilde yararlanma hakkına sahiptir.

Özellikler
Üniversiteler

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar