Bahçeli Bursa İskender Kebapçısı Karakaş Mahallesi, BAHÇELİ-BURSA İSKENDER KEBAPÇISI, 1. Fırın Sokak, Kırklareli Merkez/Kırklareli, Türkiye
Yayınlanan 25 Nisan 2017 / 189
Kategori : Türk Mutfağı
Website : Websiteye Git
Açılış Saatleri
  • Pazartesi :Kapalı
  • Salı :Kapalı
  • Çarşamba :Kapalı
  • Perşembe :Kapalı
  • Cuma :Kapalı
  • Cumartesi :Kapalı
  • Pazar :Kapalı

Kırklareli Bahçeli Bursa İskender Kebapçısı olarak açılışımızı 12 Mayız 2012 tarihinde yaptık. O günde bu güne yoğun bir tempo ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizlere kaliteli hizmetin yanında temiz, sağlıklı ve leziz yemekler sunmanın keyfini yaşıyoruz. Haftanın her günü 09:00-23:00 saatleri arasında kesintisiz hizmet sunuyoruz. Rezervasyonlu veya rezervasyonsuz tüm müşterilerimizi geniş ve ferah mekanımızda ağırlıyoruz. Bunun yanında evinde yemek yemek isteyenler için paket servisimiz ile hizmetimizi sürdürüyoruz.

Bahçe bölümümüz ile sizlere açık havada yemek yeme imkanı sunuyoruz. Arzu eden müşterilerimize kapalı alanlarımızda hizmetimizi sunuyoruz. Kırklareli Bahçeli Bursa İskender Kebapçısı olarak siz değerli müşterilerimizin kaliteli vakit geçirmeleri için çocuklarınızın sıkılmadan vakit geçirebileceği oyun alanımızı da hizmetininize sunuyoruz. Özel organizasyonlar yapmak isteyen müşterilerimize de seçtikleri alanda hazırlıklarımızı tamamlayıp en iyi şekilde hizmet ediyoruz.

Kırklareli Bahçe Bursa İskender Kebapçısı olarak sizlere özel günlerinizde yapacağınız organizasyonlarda da hizmet vermeye devam ediyoruz. Gerek bahçe bölümümüzde gerekse kapalı alanlarımızda sizin seçeceğiniz alanlarda sizin için hazırlıklarımızı yapıp kusursuz hizmetimizle sizi ve sevdiklerinizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Kırklareli Bahçeli Bursa İskender Kebapçısı olarak bizim için birinci öncelik her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Sizleride bu ilke doğrultusunda en iyi şekilde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

Özellikler
Bahçe
Çocuk Dostu
İkram
Kablosuz İnternet
Kredi Kartı
Otopark
Özel Günlere Uygun
Sigara İçilebilir
Restoran Cafe
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
Değerlendir / Oyla
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar