Bayraklı Nuri Atik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Org. Nafiz Gürman Mahallesi, Bayraklı Nuri Atik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 7168. Sokak, Bayraklı/İzmir, Türkiye
Yayınlanan 29 Mart 2017 / 262
Kategori : Lise
Website : Websiteye Git
K.Kodu : 35510

Vizyon• Öncelikle Öğrencilerimizin, Öğretmenlerimizin, Velilerimizin gurur duyacağı bir okul olmak. • Bayraklı Nuri Atik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin bünyesinde bulunmak bir haz kaynağı olsun, • Misyonumuza uygun eğitim ve öğretim faaliyetlerini geliştirmek, • Bizden hizmet alan herkes teknolojik gelişmeler ışığında kendini geliştirebilen,, yenileyen teknik eleman içgüdüsü duysun, • Okulumuz ile bir şekilde bağlantısı olan herkes milli ve manevi değerlere saygılı, hoşgörü sahibi, ülkesine sevdalı bir sevgi selimizi içinde hissetsin .

MisyonBayraklı Nuri Atik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün göstermiş olduğu hedefler doğrultusunda, ülkesine sahip çıkacak, manevi değerlere sahip, ülkesinin kalkınmasında temel basamaklardaki meslek dallarında; -İstihdam sağlayacak, -Bu meslek dallarında ki teknolojik gelişmeleri takip edecek, -Yeni Teknolojiler oluşturacak, -Meslek Dalında Dünyada söz sahibi olacak, -Kalitesini kanıtlamış, ruhu hür, vicdanı hür, geçmişini unutmayan, geleceğini planlayan teknik elemanlar kadrosu yetiştirmektir.

Bayraklı Nuri Atik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Kategori : Lise
Website : Websiteye Git
K.Kodu : 35510
Özellikler
liseler2

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar