Beytüşşebap Devlet Hastanesi Beytuşşebap Devlet Hastanesi Acil Servisi, Beytüşşebap/Şırnak, Türkiye
Yayınlanan 21 Mayıs 2017 / 153
Kategori : Hastaneler
Website : Websiteye Git
Hastane : Devlet Hastanesi

Şırnak İlimizin Beytüşşebap ilçesinde 15/03/2004 tarihinde hizmet vermeye başlayan Devlet Hastanesi; idari ve tıbbi hizmet personeli, 30 yatak kapasitesi, doğumhane, ameliyathane, acil servis, röntgen ve laboratuarıyla bölgesinde önemli bir merkez olma yolundaki çalışmalarını sürdürmektedir.

POLİKLİNİKLER
  • Aile Hekimliği
  • Algoloji
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Beytüşşebap Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Beytüşşebap Devlet Hastanesi, Şırnak ili Beytüşşebap ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beytüşşebap Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar