Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bilecik Merkez/Bilecik, Türkiye
Yayınlanan 5 Mayıs 2017 / 82

10 Ünitli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak kuruluş yetkisi alınmış olan Merkezimiz kuruluş aşamasında uygun durumda kamu binası bulunmayışı nedeniyle 01/10/2007 tarihinde Ertuğrul Gazi Mahallesi Abbaslık Köyü Yolu caddesi üzerindeki Eski SSK Binası nın 2. ve 3. katında 6 Diş Hekimi, 5 Diş Protez Teknisyeni, 2 Sağlık Memuru ve 1 Hizmetli personelin geçici görevlendirilmesi ve 4 diş üniti ile hizmet vermeye başlamıştır. 1 Ekim 2011 tarihinde tamamlanmış olan yeni hizmet binamızda hizmete devam etmekteyiz.

POLİKLİNİKLER
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bilecik şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar