Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yenişehir Mahallesi, Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Furkan Sokak, Bingöl Merkez/Bingöl, Türkiye
Yayınlanan 5 Mayıs 2017 / 115

Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmetlerizi yeni binamızda vermeye başladık, yeni hizmet binamız hastalarımızın hizmetine açılmıştır. Yeni binamız eski Doğum ve Çocuk Hastalıkları hastanesinin bulunduğu yere inşa edilmiştir.

POLİKLİNİKLER
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bingöl şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar