Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Alpağut Mahallesi, Bolu İzzet Baysal Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Eğri Alıç 3. Sokak, Bolu Merkez/Bolu, Türkiye
Yayınlanan 5 Mayıs 2017 / 157

13.05.2005 tarihinde açılan Bolu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi 6320m² kapalı alana sahip yeni hizmet binasında 19.10.2011 tarihinden itibaren Bolu halkına hizmet vermeye başlamıştır. 45 ünit olarak tasarlanmış olup, 36 Klinik, 3 Pedodonti(Çocuk Kliniği), 2 Ortodonti, 1 Acil ve 1 Engelli Kliniği olarak dizayn edilmiştir. Zemin katında ayrı bir girişi bulunan acil servis ve engelli kliniği birimi, hasta kayıt, idari birimler, 12 hasta kliniği, Röntgen ve Anne Bebek Odası birimleri bulunmaktadır. 1 katında ise idari birimler, arşiv, 12 hasta kliniği, pedodonti kliniği, çocuk oyun alanı, seminer salonu gibi bölümlerden oluşurken 2. Katında ise 12 hasta kliniği, 2 ortodonti kliniği, ortodonti laboratuarı, diş protezlaboratuarı birimleri bulunmaktadır.

4 kattan oluşan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinin en üst katı; 4 odalı 6 yataklı servis bölümü ve1 genel, 2 lokal olmak üzere ameliyathane bölümlerinden oluşmaktadır. En alt bodrum katında ise tüm katlarla özel bağlantısı sağlanan merkezi sterilizasyon birimi, teknik servis, bilgi işlem merkezi, yemekhane ve merkezin makine daireleri bulunmaktadır.

Oldukça ferah bir ortama sahip olan merkezde hastaların sıralarını beklemesi için hasta bekleme alanları oluşturulmuş, bu bekleme alanlarında hastaların konforu da düşünülmüştür. Aynı zamanda engelli, yaşlı ve hamile hastalar için ayrı oturma grupları oluşturulmuştur.

Klinik kısmı özel olarak dizayn edilmiş olup, hastanın tüm işlemlerinin aynı alan içinde yapmasına yönelik bir sistemolarak tasarlanmıştır. Her bir hekimin kullandığı klinik yaklaşık 15 m²’dir. Klinik sistemi üçlü tarzda dizayn edilmiştir. Hasta mahremiyetine yönelik olarak klinikler arası separatörlerle ayrılmış, klinik sistemleri ile hasta bekleme alanlarını ayıran ara koridor bölümünde danışma personeli görevlendirilmiştir. Klinik sistemi içine (personel ve hastaların kokudan ve sesten rahatsız olmamaları için) küçük diş protez işlemlerinin yapılabileceği mini diş protez laboratuvarları konulmuş, böylelikle protezlerle ilgili tüm prova ve düzeltme işlemlerinin bu bölümde yapılabilmesi sağlanmıştır.

Merkezin 4. katı 4 odalı, 6 yataklı servis bölümü ve1 genel, 2 lokal olmak üzere ameliyathane bölümlerinden oluşmaktadır.

POLİKLİNİKLER
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bolu şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
Değerlendir / Oyla
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar