Bolu FTR Hastanesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi, Karacasu Belediyesi, Bolu, Türkiye
Yayınlanan 5 Mayıs 2017 / 194
Konum : Fatih mahallesi
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : FTR Merkezi

1957 yılında İl Özel İdaresi tarafından termal otel olarak temeli atılmış, 1973 yılında bitirilmiştir. 10-08-1974 tarihinde mülkiyeti Sağlık Bakanlığınca alınmış ve 100 yataklı Bolu Kaplıca ve Fizik Tedavi Kurumu olarak hizmete açılmıştır.

Hastanemiz Bolu Merkezden 5 km. uzaklıkta olup 115 personel ve 250 yatak kapasitesi ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında 1974 ten bu yana hizmet vermektedir.

Amacımız Fizik Tedavi, kaplıca ve rehabilitasyon yolu ile ağrılı ve engelli tüm hastalarımızın günlük yaşam aktivitelerindeki rahatlığı en üst düzeye çıkarmaktır.

Mevcut binamız içinde 2 adet fizik tedavi salonumuz ve bir rehabilitasyon ünitesiyle birlikte kaplıca havuzumuzda bulunmaktadır.

Hastalarımız, kas ve romatizmal hastalıklar, kireçlenmeler (artroz) beyin ve sinir zedelenmeleri (felç), her türlü fıtık ve siyatik rahatsızlıkları, iltihaplı romatizma (ankilozan spondilit, romatoid artrit) gibi hastalıklar için yoğunlukla hastanemize başvurmakta ve bir çok hasta şifa bulmaktadır.

POLİKLİNİKLER
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Bolu şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
Değerlendir / Oyla
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar