Bor FTR Hastanesi Mehmetçik Mahallesi, Bor Fizik Tedavi Rehabilitasyon Hastanesi, Doğan Baran Caddesi, Bor/Niğde, Türkiye
Yayınlanan 27 Mayıs 2017 / 154
Sağlık Merkezi : FTR Merkezi

Bor Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinin temeli; Sağlık eski bakanımız Merhum Dr. Doğan Baran tarafından atılmıştır. Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2008 yılında Niğde Devlet Hastanesi Ek Bina’sı statüsüyle hizmete açılmıştır.

Hastane kampusunun arsa alanı 24.227 m² olup, kapalı alanı 27.000 m² dir. Hastane ana binası; giriş kat ve 5 kat yataklı servis olmak üzere katlıdır. 3 kişilik, 2 kişilik ve tek kişilik hasta odalarında klima, buzdolabı, lcd tv, motorlu hasta karyolası, yatak başlarında çekmeceli komidin, duvara monte dolap, telefon, wc, banyo, yatak olabilen refakatçi koltuğu bulunmaktadır. Toplam 126 yatak kapasitesine sahiptir.

POLİKLİNİKLER
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Bor Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bor Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Niğde ili Bor ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bor Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar