Burdur Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Kışla Mahallesi, Burdur Ağız Ve Diş Sağlığı Mer., İzgi Caddesi, Burdur Merkez/Burdur, Türkiye
Yayınlanan 5 Mayıs 2017 / 146

İlimiz Kışla Mahallesi Okul Caddesinde toplam 3420 m2 kapalı alana sahip yeni Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz hizmete girmiştir. 20 Ünitli, Ameliyathane, Protez Laboratuvarları ve Acil Servisiyle hizmet veren merkezde 14 Diş Hekimi çalışıyor. Acil Polikliniği hafta içi 24’e kadar hafta sonu icap nöbetçileri ile hizmet verecek olan Merkezimizde Dijital Panoramik ve Sefalometrik Röntgen Cihazı ve Merkezi Sterilizasyon Ünitesi mevcuttur.

Kafeteryası, Çift asansörü ve otoparkıyla halkın hizmetine sunulan Merkezimize Halk Otobüs seferleri de sıklaştırılmıştır.

POLİKLİNİKLER
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Burdur Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Burdur Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Burdur şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
Değerlendir / Oyla
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar