Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi, Büyükorhan/Bursa, Türkiye
Yayınlanan 8 Mayıs 2017 / 153
Kategori : Hastaneler
Konum : Orhan Mahallesi
Website : Websiteye Git
Hastane : Devlet Hastanesi

İlçemiz Merkez Sağlık Ocağı Haziran 2007 yılında Entegre Devlet Hastanesine dönüştürülmesine karar verilmiş ve çalışmalarına 01-11-2007 itibarıyla başlamıştır. Hastane olarak kullanılmakta olan binada yapılan. güçlendirme çalışmaları nedeniyle Hastane çalışmaları bir müddet eski hizmet verilmeye çalışılmış ve 2008 Temmuz ayında mevcut binanın çalışmaları tamamlanmasıyla Hastane kendi binasında çalışmalarına başlamıştır.

Hastanemiz kadrolarında halen 1 Uzman Hekim (Aile Hekimi uzmanı olup aynı zamanda Hastane Başhekimliği ile TSM Sorumlu Hekimi görevini de yürütmekte) ve 2 Pratisyen Hekim 2 Sağlık Memuru (Toplum Sağlığı Teknikeri- 1 personel Hastane Müdür Vekili olarak görev yapmakta) 1 Laboratuvar Teknikeri 1 Sorumlu Hemşire, 6 Ebe 2 Röntgen Teknisyeni, 1 Tıbbi Sekreter, 112 Noktasında ise 5 Acil Tıp Teknikeri görev almakta ve 112 ile yapılan hasta sevklerinde görev verilmektedir.

Bunun dışında Doğumlar için İcapcı Ebe ve Hasta nakillerin de İcabcı Şoför şeklinde Hasta nakil Ambulansı ile de destek verilmektedir.

Hastanemiz E-2 Grubu hastaneler grubunda olup, Sağlık Bakanlığımızın aldığı karar doğrultusunda Birinci Basamak Sağlık Hizmeteri kapsamına alınmasına karar verilmiş devir işlemleri ilgili çalışmalar başlatılmış olup, 1 Kasım 2011 tarihinden itibaren Bursa Sağlık Müdürlüğüne bağlanarak İlçe Devlet Hastanesi olarak çalışmalarını yürütmeye devam etmektedir.

 

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi, Bursa ili Büyükorhan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsin.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
Değerlendir / Oyla
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar