Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sağlık Uygulama Ve Araştırma Hastanesi, Sahil Yolu Caddesi, Kepez Belediyesi, Çanakkale, Türkiye
Yayınlanan 8 Mayıs 2017 / 275
Kategori : Hastaneler
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Hastane : Üniversite Hastanesi

ÇOMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi 1996 yılında kadın-doğum ve çocuk hastalıkları hastanesi olarak başlayan hastane, 2006 yılında %75’i bitirilmiş bir şekilde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi tarafından devralındı; 4 yataklı koroner yoğun bakım, 3 yataklı KVC yoğun bakım+2 izole oda, 11 yataklı genel yoğun bakım olmak üzere toplamda 15 yataklı yoğun bakım ünitesi, 26 polikliniği, 7 gün 24 saat hizmet veren 4 ameliyathanesi ve laboratuvar ve üniteler ile birlikte her türlü tetkik isteğine cevap verebilecek 124 yataklı bir üniversite Araştırma ve Uygulama Hastanesi haline getirildi.

12 Kasım 2008’de Çanakkale’ye poliklinikleri ile hizmet vermeye başlayan 150’si doktor olmak üzere toplam 400 personeli olan ÇOMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi, bölgenin tek üniversite ve eğitim araştırma hastanesidir.

 

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çanakkale şehrinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar