Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Aksu Mahallesi, Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Çankırı Merkez/Çankırı, Türkiye
Yayınlanan 13 Mayıs 2017 / 134

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 05 Haziran 2008 tarihi itibarıyla hem kurumsal, hem bilimsel, hem de hizmet alanında en iyiyi sunmak amacıyla kuruluş aşamasını tamamlayarak hasta kabul etmeye başlamıştır. 20 Ünitlik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz, bağımsız bir kurum olmanın en son adımı olarak tam otomasyon sistemi de uygulamaya koyularak, halen 16 Diş Hekimi, 8 Diş Protez Teknisyeni ile hizmete başlamıştır.

Merkezimizde, koruyucu ve tedavi edici diş hekimliği uygulamaları olarak, tedavi ve endodontik tedavi (ışınlı kompozit dolgular, amalgam dolgular, kanal tedavileri vs.), hareketli tam ve yarım damak protezler, sabit protezler(kaplama seramik kron-köprü), diş taşları temizliği, dişeti hastalıklarının tedavileri yapılabilmektedir. Bunun yanında özellikle çocuk dişlerinin çürüğe karşı korunması amacıyla başta fissur-sealent (dişteki çukurcukları örtme) olmak üzere gerekli tedavilere başlanmıştır.

Merkezimiz aynı dönemde Sağlık Bakanlığı’nın “Sağlıkta Dönüşüm Projesine” uygun olarak hastanın hastanede istediği hekimini seçme hakkı ve tedaviyi teşhis ve planlama dahil sonuna kadar aynı hekimle yürütme projesini (Muayenehane-Entegre Sistem) de uygulamaktadır.

Bundan sonraki amacımız ise, fiziki imkanları ve tedavi kalitesini arttırmak hususunda gerçekleştireceğimiz çalışmaların yanında, mesleki bilimsel faaliyetlerle hekimlerimizin bilgi donanımını arttırarak, hastalarımızı daha başarılı ve güncel tedavi metodları ile tedavi etmektir.

POLİKLİNİKLER
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Çankırı şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar