Develi Necmiye ve Mustafa Maslak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bahçelievler Mahallesi, Develi Necmiye ve Mustafa Maşlak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Develi/Kayseri, Türkiye
Yayınlanan 27 Mayıs 2017 / 170
Kategori : Lise
Konum : Kayseri
Website : Websiteye Git
K.Kodu : 1

VİZYON

Atatürk ilke ve inkılâplarına, Cumhuriyetin temel niteliklerine bağlı Türk Milli Eğitim sisteminin genel amaçları doğrultusunda bünyesinde öğrenim gören herkesi Türk milletinin milli, ahlaki, insani, manevi ve değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren; ailesini, vatanını, milletini ve tüm insanlığı seven; kendi öz benliğini ve kabiliyetlerini bilerek bunları hizmetinde kullanmayı hedefleyen; bedenen, zihnen ve ahlaken yüksek seviyeli insanlar yetiştirmektir.

MİSYON

Uluslar arası niteliklere sahip sağlıklı insan gücünün yetiştirilmesini sağlayan, çağdaş eğitim tekniklerini süratle ve verimli bir şekilde sisteme yansıtan, yararlanan ve sağlığından sorumlu bireyler yetiştirilmesine katkıda bulunan, sağlık eğitimi alanında önder bir kurum olmak. Demokrasi ve insan haklarına saygılı kendine ve bilgilerine güvenen, ön yargısız güler yüzlü, kişiler arası ilişkileri iyi olan sağlık personeli yetiştirmek. Gelişim ve değişime açık teknolojiyi mesleğinde kullanabilen, uygulayan kaliteli sağlık personelini topluma kazandırmak. Topluma kendini benimseten ve sevdiren sağlık personeli yetiştirerek okulumuza olan talebi arttırmaktır.

Develi Necmiye ve Mustafa Maslak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Kategori : Lise
Konum : Kayseri
Website : Websiteye Git
K.Kodu : 1
Özellikler
Liseler3

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar