Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi Yalı Mahallesi, Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi, Hükümet Caddesi, Erdek/Balıkesir, Türkiye
Yayınlanan 29 Mayıs 2017 / 130
Kategori : Hastaneler
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Hastane : Devlet Hastanesi

Hastanemiz binası 03.12.1956 yılında hayırsever Merhum Neyyire ve Sıtkı Ulusu Ailesi tarafından sağlık hizmetlerinde kullanılmak üzere bağışlanmıştır. 1956 yılından 2001 yılına kadar 15 Yataklı Sağlık Merkezi olarak kullanılmış, 21.08.2001 tarihinden itibaren Bakanlık onayı ile 25 Yataklı Devlet Hastanesi olarak hizmet vermiş ve 15.06.2012 tarihinden itibaren de aynı yerinde 35 Yataklı Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi olarak yeni binasıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

POLİKLİNİKLER
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi, Balıkesir ili Erdek ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar