Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği Yenibağlar Mahallesi, Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği, Hacı Hüsnü Sokak, Tepebaşı/Eskişehir, Türkiye
Yayınlanan 30 Mayıs 2017 / 150

Eskişehir Devlet Hastanesine bağlı olan Tepebaşı Bağlar Semt Polikliniği’nde kadın hastalıkları ve doğum polikliniği, çocuk sağlığı ve hastalıkları polikliniği olmak üzere iki uzmanlık branşında hizmet veriliyor.

Semt polikliniğimizde ayrıca; laboratuvar hizmetleri, radyolojik tetkikler, ultrasonografi hizmetleri ve cerrahi müdahale birimi de bulunmaktadır. Çocuk hastalıkları uzmanınca muayene edilen ve günlük müşahedeye alınacak hastalarımız gözlem odasında takip edilmektedirler. Kadın doğum uzmanlarımızca yapılacak cerrahi girişimler, anestezi uzmanı nezaretinde cerrahi müdahale biriminde yapılmaktadır.

Şehrimizin en işlek bölgesinde ve kolayca ulaşılabilecek bir konumda bulunan semt polikliniğimiz, Tepebaşı İlçemizin çocuk hastalıkları ve kadın doğum hastalıkları konusundaki ihtiyacını karşılamaktadır.

 

Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği, Eskişehir ili Tepebaşı ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar