Gerede Devlet Hastanesi Seviller Mahallesi, Gerede Devlet Hastanesi, Gerede/Bolu, Türkiye
Yayınlanan 5 Mayıs 2017 / 194
Kategori : Hastaneler
Website : Websiteye Git
Hastane : Devlet Hastanesi

Gerede Devlet Hastanesi 1961 yılında sağlık merkezi olarak hizmete başlamıştır. 1966 yılında yapılan ilaveler ile yataklı tedavi kurumu olarak hizmete devam etmiştir. 2002 yılında hastanemiz ek bina inşaatına başlanmış ve 2006 yılı kasım ayında bitirilerek teslim edilmiştir. Hastane müştemilatının tamamlanmasından sonra, 2007 yılı şubat ayında ek binamız hizmete açılmıştır. 2007 yılında hastane bahçesinin yeniden düzenlenmesi ve otopark yapımı tamamlanmıştır.

2008 yılında, Diyaliz birimi inşaatı ihale edilerek yapımı tamamlanmıştır. Ayrıca 2008 yılında hastanemiz eski binası zemin katta yeni bir laboratuar ve diş ünitesi yapılmış, 2009 yılında da başhekimlik ve idari bölüm, vatandaşlarımızın katkıları ile tamamlanarak hizmete açılmıştır.

Hastanemiz 2500 m2 idari bina 7470 m2 ek bina olmak üzere toplam 9970 m2 kapalı alana ve 24148 m2 açık alana sahiptir.

İdari bina zemin katta röntgen, diş ünitesi, laboratuar, eczane ve depolar, 1. katta ise başhekimlik, idari birimler, diyaliz birimi bulunmaktadır.

Ek binamız 5 katlıdır. Bodrum katta, mutfak, morg, kazan dairesi, çamaşırhane ve destek birimleri ; zemin katta, acil servis, poliklinikler, yeni röntgen ünitesi ve destek birimleri ; 1 ve 2. katlarda, hasta servisleri, yemekhane ve sosyal salon ; 3. katta ise 4 adet ameliyathane ayılma ünitesi, 2 adet doğum salonu yer alır. Hastanemizin bahçesinde 70 araç ve 40 araçlık 2 adet otoparkı bulunmaktadır.

Hastanemizde, genel cerrahi, dahiliye, kadın hastalıkları ve doğum, çocuk hastalıkları, ortopedi ve travmatoloji, anestezi, üroloji, radyoloji, psikiyatri, nöroloji, göz branşlarında toplam 15 uzman doktor, 5 pratisyen doktor ve 3 diş tabibi olmak üzere toplam 112 kadrolu personel görev yapmaktadır. Ayrıca hizmet alımları ile temizlik, veri hazırlama ve otomasyon, özel güvenlik ve yemek alımı işlerinde 81 işçi ile halkımıza hizmet verilmektedir.

POLİKLİNİKLER
 • Aile Hekimliği
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Gerede Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gerede Devlet Hastanesi, Bolu ili Gerede ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
Değerlendir / Oyla
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar