Gürün Devlet Hastanesi Burçevi Mahallesi, Gürün Devlet Hastanesi, Gürün/Sivas, Türkiye
Yayınlanan 28 Mayıs 2017 / 195
Kategori : Hastaneler
Website : Websiteye Git
Hastane : Devlet Hastanesi

Gürün Devlet Hastanesi çağdaş ve yeni tekniklerle teşhis ve tedavi hizmeti vermeyi prensip edinerek, çağdaş tıbbın gereklilikleri ve hasta memnuniyetini ön planda tutarak sağlık hizmetini yürütmeyi hedeflemiş, en yüksek kalitede hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir.

İnsan sağlığını her şeyin üstünde tutan bir hizmet anlayışıyla halkımıza hak ettiği değeri gösterebilmek için emeğini, sevgisini ortaya koyan en üst düzeydeki yöneticisinden tüm çalışanlarına kadar, çağdaş, güvenilir yapımızla, her zaman kendimizi yenileme ve geliştirme gayreti içinde olduk ve olacağız. En üst düzey hizmet kalitesini yakalamak için çalışıyoruz ve bu konuda kararlıyız ve inançlıyız. Başarıların el ele verilerek, ekip çalışmasıyla sağlanacağının bilincindeyiz.

POLİKLİNİKLER
  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 

Gürün Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gürün Devlet Hastanesi, Sivas ili Gürün ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gürün Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar