Hakkari Asker Hastanesi Kıran Mahallesi, Şehit Mehmet Ceyhan Caddesi, Hakkâri Merkez/Hakkari, Türkiye
Yayınlanan 14 Mayıs 2017 / 157
Kategori : Hastaneler
Konum : Hakkari Merkez
Website : Websiteye Git
Hastane : Askeri Hastane

5 Mayıs 2011 tarihine kadar Hakkari Dağ ve Komando Tugayı bünyesinde 30 Yataklı Seyyar Cerrahi Hastanesi olarak hizmet vermekte olan Hakkari Askeri Hastanesi, 5 Mayıs 2011 tarihinden itibaren Sağlık Komutanlığı’na devredilmiş ve 1974 yılında inşa edilmiş iki adet binada 30 Yataklı Asker Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Hakkari Askeri Hastanesinde; genel cerrahi, ortopedi, üroloji, kulak burun boğaz, göğüs cerrahisi, kalp ve damar cerrahisi, diş, kadın doğum, çocuk hastalıkları, dahiliye, göz hastalıkları, psikiyatri, beyin cerrahisi, radyoloji, mikrobiyoloji, anestezi ve acil tıp branşlarında faaliyet göstermekte olan uzman doktorlar, 30 yatak, 2 yoğun bakım ünitesi ve 2 ameliyathane kapasitesi ile poliklinik ve klinik hizmetlerini yürütmektedirler.

Hakkari askeri hastanesi 08:00-16:00 saatleri arasında poliklinik hizmeti vermekte olup hastane acil servisi 24 saat esasına göre çalışmaktadır.

Hakkari Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hakkari Asker Hastanesi, Hakkari şehrinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar