Haydarlı Devlet Hastanesi İstiklal Mahallesi, Haydarlı Devlet Hastanesi, Haydarlı Belediyesi/Dinar/Afyonkarahisar, Türkiye
Yayınlanan 3 Mayıs 2017 / 192
Kategori : Hastaneler
Konum : İstiklal
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Hastane : Devlet Hastanesi

Haydarlı Kasabasında, Dinar İlçesine 35 km uzaklıkta ve çevresi dağlarla çevrili Çöl Ovası diye adlandırılan Bölgede 1997 yılında Halk-Belediye işbirliği ile yapılmış ve Sağlık Bakanlığına devredilerek hizmetine başlamıştır.

Amacımız 16. 000’in üzerinde nüfusu bulunan Çöl Ovası Halkına en iyi şekilde Sağlık hizmeti verebilmek ayrıca eğitim düzeyi yüksek personelimizle sosyal hayata katkıda bulunmaktır.

Hastanemizde halen; Acil Servis, Acil Polikliniği, Uzman Hekim Polikliniği, Diş Polikliniği, Doğum Servisi, Yataklı Servis, Röntgen, Laboratuvar ve son dönemde eklenen Aile Sağlığı Poliklinikleri ile günlük 120-150 ve yıllık yaklaşık 40. 000 hastaya hizmet verilmektedir.

Hasta kayıt, Hasta Hakları, Server, Jenaratör, Mutfak, Yemekhane, Çamaşırhane, Morg, Trafo Ünitesi… vb bölümlerle hizmet kalitesini artırmaya çalışmaktayız.

 

Haydarlı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Haydarlı Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ili Dinar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar