Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Pir Sultan Abdal Mahallesi, Iğdır Merkez/Iğdır, Türkiye
Yayınlanan 15 Mayıs 2017 / 150

Merkezimiz Iğdır Devlet Hastanesi’nin kuruluşundan beri hizmet veren en eski polikliniklerden birisidir. Yıllarca tek ünitli bir klinik olarak hizmet veren diş kliniği 2000 yılında 2 ünite çıkarılmış, 2005 yılında SSK ve Devlet Hastanesinin birleştirilmesi sonucu 4 klinik sayısına ulaştırılmıştır. T. C. Sağlık Bakanlığı’nın 04-05-2007 sayılı olurları ile 10 ünitli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak kuruluş yetkisi alınmış olan merkezimiz 19. 06. 2007 tarihinde faaliyete başlamıştır.

Kuruluş aşamasında uygun durumda Kamu Binası bulunmayışı nedeniyle Atatürk Caddesi üzerinde bulunan hali hazırdaki binanın ilk 3 katında faaliyete başlayan Merkezimiz, natamam durumdaki bir üst katın kısa bir sürede tamamlanarak faaliyete hazır hale getirilmesi ve klinik sayımızın arttırılması sonucunda hazırladığımız yeni projemizin Bakanlığa sunulması ve kabulü ile 27-05-2008 tarihinde 20 ünitli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi statüsüne kavuşturulmuştur.

 

Ağız ve Diş sağlığı konusunda ciddi anlamda cazibe merkezi haline gelen Merkezimiz aşırı hasta yoğunluğuna karşın, hizmet kalitesinden ve hızından ödün vermeden hastalarımızın memnuniyetini kazanmaya devam etmektedir. Bugün itibariyle dolgu ve tedavi hizmetleri yanında her tür protez hizmetini verir hale gelen Merkezimiz halkımıza özel hastaneleri aratmayacak nezihlikte bir ortamda kaliteli hizmet verebilmenin mutluluk ve sevincini yaşamaktadır.

POLİKLİNİKLER
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 

Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Iğdır şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar