İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İncirtepe Mahallesi, İstanbul Esenyurt Üniversitesi, Doğan Araslı Bulvarı, Beylikdüzü Osb/Esenyurt/İstanbul, Türkiye
Yayınlanan 3 Mayıs 2017 / 281
Kategori : Üniversite
Tel : 444 9 123
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Son yıllarda sağlık hizmetlerinde kalite ve akreditasyon büyük önem kazanmıştır. Sağlık hizmetlerinde kalite, nitelikli sağlık ekibiyle mümkündür. Sağlık hizmeti alıcısının sağlık kurumuna girdiği andan itibaren, hizmet alımının son noktasına kadar devam eden süreçte, tüm sağlık ekibinin bir parçası olan “teknik eleman”, verilen hizmet kalitesinin en önemli ayağını oluşturmaktadır.
 
Ortaöğretimden sonra sağlık alanında iki yıl ön lisans eğitimi ile çağımızın en büyük ihtiyaçlarından olan nitelikli insan gücünü yetiştiren kurumumuzda öğrencilerimiz “Sağlık Teknikeri” unvanı ile mezun olmaktadırlar. Yüksekokulumuz; Ameliyathane Hizmetleri, Anestezi, İlk ve Acil Yardım, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri, Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Çocuk Gelişimi ve Sosyal Hizmetler programlarında eğitim vermektedir. Bunun yanı sıra; yüksekokulumuz bünyesinde Ameliyathane Hizmetleri, Anestezi, İlk ve Acil Yardım, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri programlarının ikinci öğretimleri de bulunmaktadır. Bu programları tercih eden öğrenci sayımız katlanarak artmaktadır.
 
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulumuz, alanlarında uzman kadrosu, kaliteli eğitim, donanımlı laboratuvarları, fiziksel alt yapısı ve sosyal projeleri ile geleceğe yönelik verdiği bilimsel eğitimin dışında öğrencileri hayata en iyi şekilde hazırlamaktadır.
Sevgili gençler, sağlıklı olanın her şeyi var demektir. Hayata dokunmak, bir başkasının yüreğinde sevgi kıpırtısına neden olmak istiyorsanız, bu mutlulukta benim de payım olsun diyorsanız sizleri bekliyoruz… Büyük şevk ve büyük bir heyecanla…

 
Yrd.Doç.Dr.Mehmet Emin GÜNEŞ
Müdür
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
Kategori : Üniversite
Tel : 444 9 123
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Özellikler
Üniversiteler

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar