İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Mahmutbey Mahallesi, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi, Bağcılar/İstanbul, Türkiye
Yayınlanan 3 Mayıs 2017 / 147

Evrensel bilime değer katan bir üniversite vizyonu ile İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi, gelişen dünyaya nitelikli, yenilikçi ve özgün katkılar sağlayacak öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Öğrencilerimizin evrensel bilgiye ulaşabilmeleri, bu bilgiyi kullanabilmeleri, iletişimi sağlayabilmeleri ve mesleklerini uluslararası arenada icra edebilmeleri için yabancı dil eğitimi büyük önem taşımaktadır.

Yabancı Diller Yüksekokulu olarak nitelikli bir İngilizce eğitimi sunan hazırlık programımızın ve bölümlerde verdiğimiz akademik İngilizce derslerinin yanı sıra, üniversite vizyonumuz doğrultusunda, öğrencilerimize ikinci, isteğe bağlı üçüncü yabancı dil öğrenme imkanları sunmaktayız. 

Dinamik, donanımlı ve iletişime açık kadrosu ile Yabancı Diller Yüksekokulu, yabancı dil eğitiminin yanında, eleştirel, yaratıcı düşünme ve problem çözme becerileri yüksek, sürekli gelişimi ilke edinmiş öğrenciler yetiştirmeyi hedef edinmiştir.

Hedeflerimiz doğrultusunda beraber yol alacağımız öğrencilerimizi gerek üniversite hayatlarında gerekse devamında destekliyor ve öğrencilerimize başarılar diliyoruz.


Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü

Özellikler
Üniversiteler

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar