İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi İstanbul, Cibali Mahallesi, Medipol Üniversitesi, Fatih, Türkiye
Yayınlanan 4 Mayıs 2017 / 376
Kategori : Üniversite
Tel : 444 85 44
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git

Sevgili Öğrenciler,

Ülkemizde sağlık hizmetlerine dönük talep sürekli artış göstermektedir. Bunun başlıca nedenleri arasında nüfus artışını ve insanların daha uzun süre sağlıklı yaşama isteğini gösterebiliriz. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bu talebi karşılamak amacıyla nitelikli kadroları yetiştirme çabası büyük hız kazanmıştır. Ayrıca yükselen yaşam standardı da eğitim talebinin yaygınlaşmasına yol açmaktadır. Toplam öğrencilik süresinin uzaması, eğitimin evrenselleşmesi, eğitim görmüş kuşakların kendi çocukları için daha yüksek bir eğitim düzeyi araması, teknolojik gelişmeler ve ekonomik büyüme gibi faktörler kaliteli ve yaygın eğitim ihtiyacını sürekli gündemde tutmaktadır.

Mensubu olmaktan gurur duyduğumuz İstanbul Medipol Üniversitesi ve onun değerli bir parçası olan Sağlık Bilimleri Fakültesi, ülkemiz gerçeklerini ve ihtiyaçlarını evrensel değerlerle birleştirerek yorumlamış ve geleceğe uzanan güven dolu yolculuğuna çıkmış bulunmaktadır. Henüz çok genç bir Üniversite olmasına rağmen şimdiden taktir edilen, imrenilen ve merakla takip edilen bir kimliğe kavuşmuştur. Daha büyük başarılara ulaşma hedefine yürürken Üniversitemizin ve Fakültemizin her bir üyesi büyük özveriyle çalışmakta, bu yolda varılmak istenen hedefler giderek büyüyerek heyecanımızı ve azmimizi arttırmaktadır.

Sevgili öğrenciler Fakültemizin bugünü ve yarını sizler sayesinde yapılanmaktadır. Sizler mezun olup ülkemizde ve dünyanın en saygın noktalarında sorumluluklar almaya başladıkça bizim yüzümüz ağaracak, yaşayacağımız gurur daha büyük işlerin başarılmasında en büyük itici güç olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle en başta yarınlarımız olan siz öğrencilerimiz olmak üzere tüm Medipol ailesini saygı ve sevgiyle selamlıyor, mutluluk ve başarılarınızın daim olmasını diliyorum.

İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi
Kategori : Üniversite
Tel : 444 85 44
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Özellikler
Üniversiteler

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar