İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörlük İstanbul Rumeli Üniversitesi, Silivri/İstanbul, Türkiye
Yayınlanan 9 Mayıs 2017 / 118
Kategori : Üniversite
Konum : Yeni Mahallesi
Tel : 444 2 917
Telefon 2 : Tel
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git

Değerli Öğrenciler

Öncelikle kurucu vakıf başkanımız rahmetli Mehmet Balcı’nın, bu aziz vatana, üretimde ve yönetimde bilgili, becerikli, kapasiteli, vatanperver ve ufku geniş öğrenciler yetiştirmek gayesiyle kurduğu İstanbul Rumeli Üniversitesi’nin rektörü olarak; onun ideallerini gerçekleştirmeyi bir vasiyet telakki ettiğimizi belirtmek isterim.

Vakıf üniversiteleri, dünya ölçeğinde, her türlü donanıma sahip bilgili, görgülü güzel insanlar yetiştirmeyi ilke edinmiş müesseselerdir. Biz bu anlayışla yola çıktık ve bu anlayışı misyon edindik, dolayısıyla üniversitemiz var olduğu müddetçe bu hedefimizden sapmadan devam etme kararlılığındayız.

Bu kararlılık çerçevesinde, öğrencilerimize gerek fiziki şartlar gerekse eğitim öğretim konusunda en iyi imkanları sağlamak hedeflerimizin başında gelmektedir.

Geleceğe sağlam adımlarla hazırlanmak, en iyi akademik kadroların eğitiminden geçmek, Türkiye ve dünya ölçeğinde en kaliteli üniversitelerin mezunlarıyla rekabet edebilecek yeterliliğe kavuşmak, yarınlara güvenle bakmak isteyen siz öğrencilerimizi aramızda görmek ve sizlerle daha güçlü daha huzurlu bir Türkiye için yola çıkmak arzusundayız.

Prof. Dr. Salih AYNURAL

İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörü

İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörlük
Kategori : Üniversite
Konum : Yeni Mahallesi
Tel : 444 2 917
Telefon 2 : Tel
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Özellikler
Üniversiteler

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar