İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Halkalı Merkez Kampüsü Halkalı Merkez Mahallesi, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, Halkalı Caddesi, İstanbul, Türkiye
Yayınlanan 9 Mayıs 2017 / 152
Kategori : Üniversite
Tel : 444 97 98
Telefon 2 : Tel
Website : Websiteye Git

Değerli Öğrenciler,

Yaşadığımız dünyada ve ülkemizde her şey çok hızlı değişmektedir. Bu değişimde rol oynayan en önemli etkenlerin başında “bilgi” gelmektedir.

İlim ve irfan yoluna gönül vermiş “güzel insanların” kurduğu İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nin temel önceliği; geleceğin ihtiyaçlarına göre öğrencilerini dünya standartlarında bir yüksek eğitim ve öğretimle donatmak, öğretim elemanlarına alanlarıyla ilgili geniş bir araştırma altyapısı sunmak ve ulaşılan bilgi birikimini başta ülkemiz olmak üzere tüm dünya insanlığının hizmetine sunmaktır.

Öğrencilerimiz, üniversitemizdeki eğitim sistemi, öğretim elemanları kalitesi, program içerikleri, sosyal kampüs ortamı içinde kişilik ve meslekleri ile ilgili en iyi düzeye ulaştırılarak kendisi ve çevresiyle barışık, lider kişilikli, bilgi üreten, sorun çözen, sorgulayan, analiz yapan bireyler olarak eğitilmekte ve geleceğe hazırlanmaktadır.

Türkiye ve dünyanın yarını, bugünün gençliğinin hangi ölçüde “kaliteli” bir eğitim alacağı ile belirlenecektir. Kurduğumuz fakülte, enstitü ve araştırma merkezleri, açtığımız programlar, oluşturduğumuz akademik kadro ve araştırma ortamında bölgesel ve küresel düzeyde daha güzel bir geleceğin inşaası için sizleri de aydınlık yarınlara ümitle bakıp heyecanla hazırlananlar olarak aramızda görmek istiyoruz.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Halkalı Merkez Kampüsü
Kategori : Üniversite
Tel : 444 97 98
Telefon 2 : Tel
Website : Websiteye Git
Özellikler
Üniversiteler

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar