İzmir Eğitim Diş Hastanesi Sümer Mahallesi, İzmir Eğitim Diş Hastanesi, İzmir, Türkiye
Yayınlanan 30 Mart 2017 / 168

Hastanemiz Diş Tedavi ve Protez Merkezi olarak 1981 Yılında Yeşilyurt Atatürk Sağlık Sitesinin bahçesindeki ek binada hizmete girdi, 1983 yılı Nisan ayında bugünkü binasının birinci katına taşındı ve aynı yıl Diş Hastanesi ünvanını alarak bugüne kadar kesintisiz olarak İzmir ve Ege Bölgesine hizmet vermeye devam etmektedir. 1986 yılında gece Acil Diş Kliniği hizmete girdi. 

1989 yılında Hastanemiz bünyesinde Ortodonti hastalarının tedavisine yönelik olarak Eğitim Ortodonti kliniği kuruldu. İzmir ili ve Ege bölgesinde Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ile birlikte 3. basamak Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti veren iki kurumdan biri olan hastanemize Sağlık Bakanlığı tarafından 12 Eylül 1990 yılında Türkiye’de yine bir ilk olarak Eğitim Diş Hastanesi ünvanı verildi. Hastanemiz 1997 yılında bilgisayarla tam otomasyona geçti. 

2007 yılında Türkiye’de bir ilk ve tek olan Çocuk Diş Cerrahisi Kliniği hizmet vermeye başladı. Hastanemiz haftada 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. 

Buca Semt Polikliniği Vali Rahmibey Mh. Özmen Cd. Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hast. Bahçesi Buca adresinde hizmete girmiştir. Balçova Semt Polikliniği Mithat Paşa Caddesi No:9/A Eğitim Mahallesi Balçova adresinde hizmet vermektedir.

POLİKLİNİKLER
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
Özellikler
hastane1
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar