İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Karamanlı Mahallesi, İzzet Baysal Kadın Doğum Acil Servis, Kadın Doğum Hastanesi İç Yolu, Bolu Merkez/Bolu, Türkiye
Yayınlanan 5 Mayıs 2017 / 168
Kategori : Hastaneler
Website : Websiteye Git
Hastane : Kadın Hastalıkları ve Doğum

İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak faaliyet gösteren Hastane, 26 Mart 2011 yılında Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi ile birleşmiştir.

28 Kasım 1998 tarihinde hizmet vermeye başlayan Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, 26 Mart 2011 tarihinde Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi ile birleşerek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ünitesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

 

İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, Bolu şehrinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar