İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi İzzet Baysal Akıl Ve Ruh Sağlığı Hastanesi, Ağaçcılar Köyü/Bolu Merkez/Bolu, Türkiye
Yayınlanan 5 Mayıs 2017 / 246
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Psikiyatri Merkezi

Hastanemiz 100 yatak kapasitesine sahip; Bolu dışında Ankara, Düzce, Karabük, Zonguldak, Kırıkkale ve Bartın illerine de hitap eden Bölge Hastanesi konumunda olup; 2006 yılında deprem sonrası Alman Kızılhaç- Kızılay İşbirliği ile yapılmış ve 2000-2006 yılları arasında tam teşekküllü devlet hastanesi olarak çalışmış bir binada dönüşüm sonrası hizmete girmiştir.

Erişkin ve Ruh Sağlığı hizmetleri ; İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Merkez Ünite Anabinası, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy kampüsü ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde olmak üzere üç ayrı birimde devam etmektedir.

Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları polikliniklerimiz İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Merkez Ünite ve Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy kampüsünde hizmet vermektedir.

Ayaktan tedavi yapılan polikliniklerimizde çoğunlukla; Anksiyete panik bozukluk, sosyal fobi, travma sonrası stres bozukluğu, obsesif kompulsif bozukluk (saplantı-zorlantı bozukluğu) gibi içimizden bir çoğunun yaşadığı ruhsal sıkıntılara; depresyon gibi çok sık rastlanan duygu durum bozukluklarına ağırlıklı olarak bakılmaktadır.Bunun dışında sigara bırakma konusunda tüm polikliniklerimiz hizmet vermektedir.Alkol-madde bağımlılığı, şizofreni ve benzeri ruhsal hastalıklarda tedavi edilen diğer tanılar arasında yer almaktadır.

Hastanemizde; 3 erkek, 2 bayan servisi olmak üzere toplam 100 hasta yatağı bulunmaktadır. Servislerimizde Psikiyatri Uzmanları, Psikologlar, Sosyal Hizmet Uzmanı, Hemşire ve Sağlık Memurları kaliteden ödün vermeyen ekip anlayışıyla profesyonel tedavi ve rehabilitasyon hizmeti vermektedirler. Hastanemiz yataklı servislerinde odalarımız 3 ve 6 kişilik olarak düzenlenmiş olup, alan olarak geniş, aydınlık ve ferahtır. Hastalarımızın eşyalarını koyabileceği dolaplarımız ve etejerlerimiz bulunmaktadır.

POLİKLİNİKLER
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Psikiyatri

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Bolu şehrinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
Değerlendir / Oyla
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar