Kadir Has Üniversitesi Eğitim Teknolojileri Destek Birimi İstanbul, Cibali Mahallesi, Kadir Has Üniversitesi, Fatih, Türkiye
Yayınlanan 19 Mayıs 2017 / 114
Kategori : Üniversite
Telefon 2 : Tel
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git

Blackboard sisteminin kurulumuyla başlayan yolcuğumuz farklı eğitim teknolojilerinin araştırılmasıyla devam ediyor. Türkiye’de ve dünyada teknolojideki gelişmelerin eğitim üzerine etkileri kaçınılmazdır. Günümüzde teknolojisiz bir eğitim düşünülemez hale gelmiştir. Eğitim Teknolojileri Destek Birimi, üniversitemizin vizyonu çerçevesinde eğitim teknolojilerindeki gelişmeleri takip ederek hem öğrencileriyle hem de öğretim elemanlarıyla paylaşmayı amaçlamaktadır.

“Bilgi paylaşıldıkça çoğalır” düşüncesinden hareketle deneyimlerinizi bizimle paylaşın! Değerli öğretim elemanlarımız, derslerinizde keşfettiğiniz yeni yöntemlerden, kullandığınız yeni teknolojilerden bizi de haberdar edin. Sevgili öğrenciler, ödevlerinizi yaparken, ders çalışırken faydalandığınız teknolojileri bize de iletin. Biz de diğer öğretim elemanlarımız ve öğrencilerimizle paylaşmada aracı olalım. Paylaşımlarınız yeni bilgiler olarak size geri dönsün!

Değerli öğretim elemanlarımız, daha interaktif dersler için bize başvurun. Birlikte düşünelim, araştıralım, tasarlayalım, siz de kolayca uygulayın. Üniversitemizdeki Blackboard sistemi, video konferans sistemi, akıllı tahta teknolojileri ve yeni yaklaşımlarla neler yapılabileceğini birlikte görelim.

Kadir Has Üniversitesi Eğitim Teknolojileri Destek Birimi
Kategori : Üniversite
Telefon 2 : Tel
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Özellikler
Üniversiteler

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar