Kadir Has Üniversitesi KHas İşletme Okulu İstanbul, Cibali Mahallesi, Kadir Has Üniversitesi, Fatih, Türkiye
Yayınlanan 17 Mayıs 2017 / 275
Kategori : Üniversite
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git

KHAS İŞLETME OKULU

KHas İşletme Okulu sizi dünyadaki son gelişmelerle uyumlu Yüksek Lisans programlarına davet ediyor…

Son yirmi yılda, tüm dünyada, iş yapma ve ekonomi anlayışı köklü bir şekilde değişti. Global entegrasyonun giderek artan hızı ve 2008 sonrasında oluşan kriz ortamı, işletme, finans ve ekonomi alanında beklenen altın standardın yeniden tanımlanmasına etki edecek zorluklar ortaya koydu. Bugün profesyonelliğin sacayağı,  global sosyoekonomik dokunun sağlam bir şekilde kavranması, çok yönlü analitik araçlar ve uygulanabilir iletişim becerilerinden oluşuyor.

Bu anlayış ile KHas İşletme Okulu, işletme, finans ve ekonomi alanında beş yeni program başlatıyor. Geniş ders yelpazesi ve esnek ders planı, katılımcılara, iş insanlarının ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen bir öğretim programı sunuyor. İş kariyerleri için sağlam bir eğitim temeli edinmeyi hedefleyen yeni mezunlar da programlara katılabiliyor. Ayrıca, güçlü akademik yayınlara sahip deneyimli öğretim kadrosu, akademik yönelime sahip yeni mezunlar için de uygun bir eğitim ortamı sunuyor.

KHas İşletme Okulu bünyesinde yer alan programlar, geniş seçmeli ders havuzu ile katılımcıların potansiyellerini gerçekleştirmelerine olanak veriyor. Haftanın beş gününe yayılan ve 19:00-21:00 saatleri arasında programlanmış dersler ile KHas İşletme Okulu sizi İstanbul şehrinin kalbine, farklı kültürlere ve iş dünyasının en eski uygulamalarına ev sahipliği yapmış olan bölgede kurulan kampüsüne davet ediyor.

Khas İşletme Okulu’ndaki tüm programlarda eğitim dili İngilizce’dir. Programlarımızla ilgili daha fazla bilgi edinmek için web sitemizi inceleyebilir, Cibali Kampüsümüzü ziyaret edebilir veya khasbusiness@khas.edu.tr adresine e-posta mesajı gönderebilirsiniz.

Kadir Has Üniversitesi KHas İşletme Okulu
Kategori : Üniversite
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Özellikler
Üniversiteler

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar