Kale Devlet Hastanesi Kale Devlet Hastanesi, Kale/Denizli, Türkiye
Yayınlanan 30 Mayıs 2017 / 136
Kategori : Hastaneler
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Hastane : Devlet Hastanesi

Hastanemiz 22/03/1989 Tarihinde 1785 sayılı kanun ile hizmet vermekte olan Merkez Sağlık Ocağı ile eski binada brüt 623 metre kare kapalı alanda hizmet vermeye başlamış, 18/05/2005 tarihinde şimdiki yeni binaya taşınılmıştır. Yeni binanın A blok oturma alanı 589 metre kare, B blok oturma alanı 361 metre kare ve toplam kapalı alan 3, 439 metrekaredir.

1994 yılında inşaasına başlanan Kale Devlet Hastanesi Mayıs 2005 tarihinde geçici kabulu yapılarak hizmete açılmıştır. Aralık 2009 tarihi itibari ile kesin kabul işlemleri başlamıştır.

POLİKLİNİKLER
  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Kale Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kale Devlet Hastanesi, Denizli ili Kale ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kale Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar