Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hürriyet Mahallesi, Karabük Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Karabük, Türkiye
Yayınlanan 14 Mayıs 2017 / 179

Bakanlığımızın 06-10-2006 tarih ve 7947 sayılı olurları ile kurulan, 30 Ünit kapasiteli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hürriyet Mah. Zonguldak cad. Çağrı Yapı Kooperatifinde 3600 m2 alanda 1-2. katta hizmet vermektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz İlimizde bulunan tüm Diş Hekimliği hizmetlerini tek çatı altında toplayarak, 07-05-2007 tarihinde hasta kabulüne başlamıştır.

Merkezimizde Mayıs 2008 itibariyle “Hekim Seçme Hakkı” uygulanmaya başlanmıştır. Bu uygulamayla hastalarımızın bütün tedavi süreçlerini seçtikleri aynı hekim gerçekleştirebilmektedir.

POLİKLİNİKLER
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Karabük şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
Değerlendir / Oyla
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar