Karabük Yenice Devlet Hastanesi İsmetpaşa Mahallesi, Yenice Devlet Hastanesi, Yenice/Karabük, Türkiye
Yayınlanan 15 Mayıs 2017 / 198
Kategori : Hastaneler
Website : Websiteye Git
Hastane : Devlet Hastanesi

Hastanemiz Karabük iline 30 km, Yenice ilçe merkezine 3 km uzaklıkta İsmetpaşa mahallesinde, iki kat, iki bloktan oluşan, betonarme ile çevrili, bahçesi kısmen ağaçlarla kaplı, 5000 m2’ye kurulmuş, 25 yataklı Devlet Hastanesi olarak TC Sağlık Bakanlığı tarafından 2002 yılında yaptırılmıştır.

HASTANEMİZ SERVİSLERİ

a) Acil ve Diğer Poliklinik Hizmetleri

Acil poliklinikte toplam 4 Pratisyen Hekim, 4 hemşire, 1 Sağlık Memuru ile kesintisiz hizmet verilmektedir. Acil poliklinikte; acil müdahale, muayene, pansuman, EKG ve enjeksiyon yapılmaktadır. Ayrıca Karabük İl Komuta Kontrol Merkezine bağlı B tipi acil sağlık hizmetleri 5 ATT ile verilmektedir.

Acil polikliniğin haricinde Dahiliye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Uzman Aile Hekimi, Diş polikliniği, olmak üzere 6 poliklinik vardır. Hastanemizde diyaliz servisi bulunmaktadır.

b) Laboratuar

Hastanemiz laboratuarında 4 laboratuar teknisyeni görev yapmaktadır. Laboratuarda biyokimya, hormon, hemogram, koagülasyon testleri, idrar, gaita mikroskobisi yapılmaktadır.

c) Radyoloji:

Hastanemizde 1 adet röntgen teknisyeni görev yapmaktadır. Mevcut usx-ray sedecal 125 KV, 300 mA tek tüp tek yüzer masalı yüksek frekanslı akciğer röntgen cihazı ve otomatik banyo cihazı kullanılmaktadır. 1 adet ultrason mevcuttur.

d) Ameliyathane

Ameliyathane hizmetleri Genel Cerrahi Uzman hekimin sorumluluğunda 1 adet Anestezi Teknisyeni, 1 hemşire, 1 hizmetli ve 1 temizlik şirketi elemanı hizmet vermektedir. Ameliyathanede 1 adet ameliyat odası bulunmaktadır. Ameliyathanede 1 adet anestezi cihazı, 1 adet ameliyat masası, 1 adet sterilizatör, 1 adet otoklav, 1 adet ameliyat tavan lambası, 1 adet elektrokoter cihazı ve 1 adet aspiratör bulunmaktadır.

e) Endoskopi ünitesi

Endoskopi Ünitesinde Genel Cerrahi Uzman tarafından Üst Gis Endoskopi ve Rektoskopi yapılmaktadır.

POLİKLİNİKLER
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Karabük Yenice Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Karabük Yenice Devlet Hastanesi, Karabük ili Yenice ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karabük Yenice Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
Değerlendir / Oyla
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar