Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi KARS AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ, Kars Merkez/Kars, Türkiye
Yayınlanan 15 Mayıs 2017 / 136

Kars Merkeze 6 kilometre uzaklıkta Yenişehir Merkezi’nde bulunan Ağız Diş Sağlığı Merkezi 20 ünite ile hizmet sunmaktadır. Diş merkezinde diş çekimi, dolgu, diş taşı temizliği, kanal tedavisi, porselen protez, hareketli protezler dallarında uzman doktorlar tarafından tedavileri yapılıyor.

Merkezimiz hastalaradaha hızlı hizmet verebilmek adına il merkezinde Diş Polikliniğini de açarak hizmet vermeye başlamıştır.

Merkezimiz haftanın beş günü sabah 08:00 ile akşam 17:00’ye kadar hizmet vermektedir ve bu merkezimize bağlı olarak şehir merkezinde semt polikliniğimiz aynı saatlerde hizmet vermekte olup saat 17:00’dan sonra 24:00 kadar acil hizmeti vermektedir.

POLİKLİNİKLER
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kars şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
Değerlendir / Oyla
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar