Kastamonu Hisar Otel

Cebrail Mahallesi, KASTAMONU HİSAR OTEL, Kastamonu, Türkiye
Yayınlanan 10 Mayıs 2017 / 465 Yönetici tarafından doğrulanmış ilan.
Kategori : Konaklama
Türü : Kent Oteli
Yıldız : 4 Yıldız
Website : Websiteye Git

Tarihi ve doğal güzellikleriyle ön planda olan güzide şehrimiz Kastamonu’da Hisar Otel olarak siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış, tarihe tanıklık etmiş şehrimiz Kastamonu, sokaklarında taşıdığı tarih kokusu, hamamları, külliyeleri, camileri ve pek çok medeniyetin kalıntısı olan tarihi eserlerinin yanı sıra doğal güzellikleriyle de mutlaka görülmesi gereken şehirlerimiz arasındadır.

Kastamonu, taşıdığı kültürel motifleri, damak zevkinize hitap eden lezzetleri ve görülmeye değer doğal güzellikleri ile bulunmaktan keyif alacağınız şehirlerimizden biridir. Kastamonu’da otel denildiğinde Hisar Otel olarak siz değerli misafirlerimize vermiş olduğumuz konaklama hizmeti ile sizleri ağırlamak, kaliteli hizmet anlayışımız ile seyahatinizin konfor ve kalitesinde bütünün bir parçası olmak benimsemiş olduğumuz öz görev anlayışımızdır.

Hisar Otel, merkezi lokasyonu, Kastamonu Kalesi ve Saat Kulesi ‘ni gören tarihi manzarası, 20 odası, evinizdeki lezzeti aratmayan restoranı, güler yüzlü çalışanları ve profesyonel hizmet anlayışıyla Kastamonu’daki evinizdir. Şehirlerarası otobüs terminaline, havaalanına, şehir merkezine ve pek çok tarihi nirengi noktamıza yakınlığı ile de siz değerli misafirlerimize ayrıcalık sağlamaktadır.

Konaklama Paketi

Fiyatlarımız tüm misafirlerimiz için geçerlidir.

50 ₺

Özellikler
Hisar Otel
Yorumlar
5
Toplam puan 2 YORUM
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar