Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Aşıkpaşa Mahallesi, Kırşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Kırşehir Merkez/Kırşehir, Türkiye
Yayınlanan 25 Mayıs 2017 / 121

3.095 m2 kapalı – 959 m2 oturum alanı bulunan 25 ünite kapasiteli, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi son teknoloji ile donatılmış olup son derece modern ve konforlu olan binasında hizmet vermektedir.

Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hizmete açıldığından bugüne kadar, hasta memnuniyetini ön planda tutarak vatandaşlarımızın beklentilerine karşılık verebilmek uğraşındadır.

Amacımız; verimli ve sürekli hizmet sunumu, hedefimiz ise en üst düzeydeki hizmet kalitesine ulaşabilmektir. Gelişen dünyadaki teknolojik unsurları takip ve temin noktasında, insan sağlığının önemi göz önünde bulundurulmaktadır. İnsanımıza yakışan hizmeti ortaya koyabilmek için sorumluluk alıp, özveri ile çalışmaktayız. Diş tedavisinin önemi kadar, ağız sağlığının korunması da kaçınılmazdır. Bu konuda halkımızın bilinçlenmesi için duyarlı ve gayretli çalışmalar içindeyiz.

POLİKLİNİKLER
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş

Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kırşehir şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar