Kurşunlu İlçe Hastanesi Çal Mahallesi, Kurşunlu İlçe Hastanesi, Kurşunlu/Çankırı, Türkiye
Yayınlanan 13 Mayıs 2017 / 132
Kategori : Hastaneler
Konum : Çal Mahallesi
Telefon 2 : Tel
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Hastane : Devlet Hastanesi

Kurşunlu İlçe Hastanesi şehir merkezinde 6724 m² arsa içinde 4870 m² kapalı alanı olan E1 kategorisi 20 yatak kapasitesine sahip, ilçeye ve komşu ilçelere de hizmet veren bir hastanedir. Bünyesinde Diyaliz Ünitesi barındırması nedeniyle farklılığını hissettirmektedir.

Hasta odalarımız 2’şer kişilik olup, televizyon, dijital uydu sistemi, dolap, banyo ve tuvalet mevcuttur. Tüm yataklı servis katlarında hasta konsültasyon odası, gündüz odaları ve bu odalarda buzdolabı bulunmaktadır. Tüm yataklı servislerimizde tansiyon aleti, merkezi oksijen-vakum ve çağrı sistemi mevcuttur.

* Hastanemizin çevre düzenlemesi yapılmış olup araç trafiği ve ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Yönlendirme hizmetleri mevcut ve ulaşılabilir durumdadır.

* Hastanemizde acil polikliniği, aile hekimi polikliniği, diş polikliniği, genel poliklinik yanında ameliyathane, diyaliz, fizik tedavi ve rehabilitasyon ünitesi de mevcuttur.

* Hastanemizde sosyal birimler olarak danışma, halkla ilişkiler, bekleme salonu, konferans ve eğitim salonu, mescit, bebek emzirme, bakım odası, tutuklu müşahede odası, sterilizasyon odası mevcuttur.

* Hastanemizde Eczane, morg, mutfak, yemekhane, ilaç deposu, normal depo, ambar, arşiv odası da bulunmaktadır.

* Hastanemizde tüm işlemler bilgisayar ortamında yapılmaktadır.

* Hastanemizde 3 adet tam otomatik asansör mevcut olup bunun 1 tanesi hasta taşıma asansörü (sedye ve taşıma işlemleri için yeterli büyüklüğe sahip), 1 tanesi insan taşıma asansörü ve 1 asansörümüz ise yemekhane ve mutfak arasında hizmet vermektedir.

* Hastanemizde engelliler için gerekli şartlar sağlanmış, anons sistemi devreye girmiştir.

* Hastanemiz mutfağı modern teknoloji ile kurulmuş ergonomik hijyen şartlarına tam uyumludur. Yemekhanemiz tüm personele aynı mekanda hizmet sunumunu gerçekleştirmektedir.

* Hastanemizde 2 adet tam donanımlı 112 acil hizmetler için ambulanslarımız mevcuttur.

* Hastanemizde yıllık ortalama 34944 poliklinik yapılmaktadır.

Rekabet koşullarına uyum sağlayan, hızla değişen teknolojiyi yakalayan, etkin olarak kullanıma sunan, çalışanlarını mutlu edebilme adına projeler üreten hizmet talep edene etkin sağlık hizmeti sunabilen bir hastane hedefimizdir.

POLİKLİNİKLER
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Kurşunlu İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kurşunlu İlçe Hastanesi, Çankırı ili Kurşunlu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar