Lapseki Devlet Hastanesi Cumhuriyet Mahallesi, Lapseki Devlet Hastanesi, Lapseki/Çanakkale, Türkiye
Yayınlanan 14 Mayıs 2017 / 183
Kategori : Hastaneler
Website : Websiteye Git
Hastane : Devlet Hastanesi

İlçemiz Devlet Hastanesinde 25 kadro yatağı bulunmaktadır. 1957 yılında yapılan Hastane binası 2095 m2, toplan arsa alanı içinde 400 m2, oturum alanı toplan 1400 m2 kapalı alana sahip olup, eski hükümet konağında hizmet vermektedir.

Halen Hastanemiz bünyesinde 3 Aile Hekimi Uzmanı, 1 Genel Cerrahi Uzmanı, 1 İç Hastalıkları Uzmanı, 5 Pratisyen Hekim, 3 Diş Hekimi, Müdür, Müdür Yardımcısı, 1 Başhemşire, 22 Hemşire, 19 Ebe, 5 Sağlık Memuru, 4 Laboratuar Teknisyeni, 6 Acil Tıp Teknisyeni, 1 Anestezi Teknisyeni, 1 Memur, 2 Röntgen Teknisyeni, 1 Teknisyeni Yardımcısı, 1 Bekçi, 2 Şoför ve 7 Hizmetli olmak üzere 81 personel bulunmaktadır. Hastanemizde 2 ambulans bulunmaktadır.

POLİKLİNİKLER
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Lapseki Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Lapseki Devlet Hastanesi, Çanakkale ili Lapseki ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Lapseki Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
Değerlendir / Oyla
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar