Mecitözü Devlet Hastanesi Sarıdede Mahallesi, Mecitözü Devlet Hastanesi, Ceyhan Sokak, Mecitözü/Çorum, Türkiye
Yayınlanan 29 Mayıs 2017 / 176
Kategori : Hastaneler
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Hastane : Devlet Hastanesi

3 Pratisyen Hekim, 19 Hemşire, 5 Ebe, 7 Sağlık Memuru, 8 Acil Tıp Teksinyeni, 4 Laboratuvar Teknisyeni, 3 Röntgen Teknisyeni, 3 Tıbbi Sekreterden oluşan tecrübeli kadrosuyla hedef nufusu olan, ilçemiz ve bağlı köyleriyle birlikete yaklaşık 22.000 nufüsa hizmet vermektedir.

Hertürlü muayene; ilaç kullanımı ve katılım payından muafiyet raporu verilmesi, sürücü belgesi alabilir raporu, diyaliz hastalarımız için diyaliz bölümü çalışmalarımız devam etmektedir. Ambulans hizmetleri: Hastanemizde bir acil müdahele ambulansı ve bir adet nakil ambulansı bulanmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca acil müdahale hizmetleri, pansuman ve enjeksiyon hizmetleri sunulmaktadır.

Hastanemiz laboratuvarında Tam biyokimya, hemogram, TİT, kan grubu tayini, serolojik testler sürekli çalışılmaktadır. Hastanemize yakında alınacak hormon cihazıyla birlikte hormon testleri de çalışmaya başlanacaktır. Hertürlü direk grafi çekimi yapılmaktadır.

Hastanemiz 38 fiili yatak sayısıyla hizmet vermektedir. Doğum uzmanı müdahalesi gerektirmeyen tüm doğumlar hastanemiz ebeleri tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Hastanemizin Diyaliz servisi açılmış olup 3 adet cihazımız ile Mecitözü ve köylerinde yaşayan, böbrek yetmezliği hastalarına hizmet sunmaktayız. Hastanemiz Hemodiyaliz ünitesi aynı anda 3 hastaya hizmet verebilmektedir.

POLİKLİNİKLER
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye

Mecitözü Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Mecitözü Devlet Hastanesi, Çorum ili Mecitözü ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mecitözü Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

 
Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar