Mediha Mahmut Bey Ortaokulu İzmir, Barbaros Mahallesi, Mediha Mahmut Bey Ortaokulu, Bornova, Türkiye
Yayınlanan 2 Mayıs 2017 / 188
Website : Websiteye Git
O.Türü : Ortaokul
K.Kodu : 728645

 VİZYON

Okulumuzu demokratik, laik, Atatürkçü anlayışla şeffaf yönetilen, yeterli teçhizat ve donanıma sahip, huzurlu, eğitim-öğretim sistemi çağdaş yaklaşımlara uygun, bilimsel bir eğitim kurumu yapmak; Öğrencilerimiz geliştirici çalışma ve etkinlikler düzenleyerek çağdaş, çevreci ve özdisiplin anlayışına sahip vbireyler olarak yetiştirmek, okul çalışanlarının, öğrencilerin ve velilerin katılımcı olduğu, sosyal, kültürel, ve sportif etkinliklerde ilde ve ülke çapında başarılarar kazanarak adını duyuran, ekip ruhu ile çalışan bir kurum haline getirmektir. Temiz toplum, sağlıklı okul… Başarımız kendimizle yarışmaktır. Başarısız öğrenci yoktur, ilgi alanalrı farklı olan öğrenciler vardı.

MİSYON

Okulumuzda hem öğrenenler bakımından birbirlerinin öğrenmesinme ve gelişimine yardımcı olmanın önemine inanmış; Atatürk İlke ve Devrimleri doğrultusunda ilerici, çağdaş, kendisine bilimi rehber edinmiş, düşünen, sorgulatan, okuyan, sorumluluk sahibi; kendini, yaşadığı toplumu sürekli olarakgeliştiren, mutlu ve özgüveni olan bireyler yetiştirmek. Başarıya ulaşmanın adresiyiz. İstenilince yapılmayacak hiçbir şey yoktur.

BAŞARILAR

Okulumuzda “Okullar Hayat Olsun” ve Matematik ve Fen Bilimleri Proje Çalışması olan “Bu Benim Eserim” proje çalışmaları yürütülmektedir. Hayatboyu Öğrenme Programı/Comenius Okul Ortaklıkları Programı ile ilgili çalışmalar yapılmaktadır.

Mediha Mahmut Bey Ortaokulu
Website : Websiteye Git
O.Türü : Ortaokul
K.Kodu : 728645
Özellikler
liseler2

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar