Mucur Devlet Hastanesi Karşıyaka Mahallesi, Mucur Devlet Hastanesi, Acıöz Caddesi, Mucur/Kırşehir, Türkiye
Yayınlanan 25 Mayıs 2017 / 210
Kategori : Hastaneler
Website : Websiteye Git
Hastane : Devlet Hastanesi

Mucur Devlet Hastanesi devletimizin sağlık alanındaki bu görevini yerine getiren, bölgemizin önemli kuruluşlarındandır. Yalnızca kendi ilçe ve köylerimize değil, komşu illerin ilçemize yakın köylerine de hizmet vermekte olan hastanemiz, sürdürmekte olduğu sağlık hizmetlerini her geçen gün daha da arttırmakta, hedef çıtasını sürekli yükseltmektedir.

Hastane çalışanlarımızın gayretleriyle, bilgimizle, deneyimlerimizle, imkanlarımız ölçüsünde eksik olarak gördüğümüz her türlü yeniliği, sizlerin destekleriyle sizlerin hizmetine sunmaya çalışacağız.

POLİKLİNİKLER
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Mucur Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Mucur Devlet Hastanesi, Kırşehir ili Mucur ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mucur Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar