Mudurnu İlçe Hastanesi Mudurnu İlçe Hastanesi, Mudurnu/Bolu, Türkiye
Yayınlanan 5 Mayıs 2017 / 128
Kategori : Hastaneler
Konum : Mudurnu
Website : Websiteye Git
Hastane : Devlet Hastanesi

Mudurnu İlçe Hastanesi 15 Yataklı olup, Devlet Hastanesi binasında Mudurnu Toplum Sağlığı, 112 Acil İstasyonu, Acil Polikliniği, Genel Poliklinik, Diş Polikliniği 1, Diş Polikliniği 2, Çevre Sağlığı birimleri ile hizmet vermektedir.

Çağımızın gerektirdiği rekabet koşullarına uyum sağlayan, teknolojiyi etkin olarak kullanıma sunan, çalışanlarını ve hastalarını mutlu edebilme adına projeler üreten bir hastane hedefimiz.

POLİKLİNİKLER
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Mudurnu İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Mudurnu İlçe Hastanesi, Bolu ili Mudurnu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
Değerlendir / Oyla
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar