Mustafa Uygur Ortaokulu

İzmir, Tepekule Mahallesi, Mustafa Uygur Ortaokulu, 2120/7. Sokak, Bayraklı, Türkiye
Yayınlanan 27 Mart 2017 / 367
Website : Websiteye Git
O.Türü : Ortaokul
K.Kodu : 715343

VİZYON : • Türkiye’yi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkarmayı hedefleyen, • Geleceğimizi aydınlatacak bilgi merkezini oluşturan, • 21. yüzyıl bilgi toplumu için fikir ve proje üreten, • Bilim ve teknoloji ile barışık, • Akıl, bilim ve tarihin aydınlığında değişim ve gelişmelere açık, • İzmir’e ve Türkiye’ye model oluşturacak projeler üreten kurum olmak.

MİSYON : Türk Milletinin iyi insan, iyi vatandaş özelliklerine sahip; millî, manevî ve ahlakî değerlerini benimseyen, kendisine, ailesine , milletine yararlı, bilgili, becerikli, kendine güvenen, düşünen, üreten kişilerin yetişmesi için eğitim kurumları arasında koordinasyonu sağlamak, Türkiye Cumhuriyetinin muasır medeniyet seviyesine çıkması çalışmala-rına katkı sağlayacak ve standartları yüksek, kaliteli bir eğitimin lokomo-tifi olmak, Yöneticilere , öğretmenlere ve personele rehberlik yaparak, nitelikli iş yapmalarını sağlamak, Engelliler dahil herkesi örgün ve yaygın eğitim şemsiyesi altına alarak sürekli eğitimi gerçekleştirmek.

BAŞARILAR : Bayraklı ilçe milli eğitimin düzenlemiş olduğu bilgi yarışmasında okulumuz kura sonucu ikinci olmuştur. Bayraklı ilçe milli eğitimin düzenlemiş olduğu “İstiklal Marşı´nı Okuma Yarışması”nda 7E sınıfı öğrencimiz Sudem İrem YILDIZ birinci olmuştur.

Mustafa Uygur Ortaokulu
Website : Websiteye Git
O.Türü : Ortaokul
K.Kodu : 715343
Özellikler
liseler2

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar