Özel Afyon Park Tıp Merkezi Dumlupınar Mahallesi, Park Tıp Merkezi, Atatürk Bulvarı, Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar, Türkiye
Yayınlanan 3 Mayıs 2017 / 146
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Tıp Merkezi

Özel Park Tıp Merkezi İç Hastalıkları ve Çocuk Hastalıkları branşları ile şehir merkezinde stadyum karşısında Özel Park Hastanesinin (Kırmızı Hastane) kuruculuğunda hizmet vermektedir.

İç Hastalıkları sık görülen rahatsızlıkların en çok tedavisinin yapıldığı tıp branşı olduğu gibi, teşhisi zor hastalıklarında çözümlendiği ve tedavilerin yapıldığı bir polikliniktir. Polikliniğimizde kapsamlı araştırmayı gerektiren hastalıkların yanında, çağın giderek artan sistemik hastalıklarının teşhis ve tedavi hizmetleride vermektedir.

Merkezimizde çocuğunuzun beslenme, büyüme, gelişme takipleri, hastalıkların erken tanı ve tedavisi, aşı takibi yapılmakta, çocuk polikliniği ve yeni doğan ünitesi ile çocukluk çağının her türlü hastalıklarına hizmet verilmektedir. Merkezimiz çocuk polikliniğinde bebeğin veya çocuğun 16 yaşına kadar, tüm hastalıklarının teşhis ve tedavisi ile ilgilenilir.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Psikiyatri
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Özel Afyon Park Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Afyon Park Tıp Merkezi, Afyonkarahisar şehrinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar