Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Altunizade Mahallesi, Mahir İz Caddesi, Üsküdar/İstanbul, Türkiye
Yayınlanan 20 Mart 2017 / 318
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : KBB Merkezi

2005’te hizmete giren Bosphorus Anatomica Hastanesi, öğretim üyelerinden oluşan kadrosu, teknik altyapısı ile ABD’deki hastaneler örnek alınarak kurulmuştur. Gayrettepe ve Altunizade’deki iki ayrı merkezde hizmet veren hastanemiz: Kulak, Burun, Boğaz, Ses Hastalıkları, Horlama, Baş Dönmesi, Alerji, Fonksiyonel Estetik Burun Cerrahisi gibi servislere sahiptir. Ayrıca ileri teknolojiye sahip tam donanımlı ameliyathanesi ile de kapsamlı hizmet sunmaktadır. 

2011 yılında, Bosphorus Anatomica KBB bünyesinde sizlere daha geniş alanda hizmet sunabilmek amacıyla Bosphorus Anatomica Gayrettepe hizmete girmiştir. Gayrettepe merkezimiz, deneyimli kadrosu, ileri teknolojiye sahip alt yapısı ile sizlere dünya standartlarında KBB’nin yanı sıra Plastik Cerrahi & Medikal Estetik ve Saç Ekimi hizmetleri sunmaktadır. 

MİSYONUMUZ:

Bosphorus Anatomica Hastanesi olarak misyonumuz, uzman ekip ve son teknoloji ürünü cihazlarla sizlere istediğiniz hizmeti en kısa sürede, en hijyenik ve ekonomik koşullarda sunmaktır

Yeni nesil uzmanlık hastanesi kavramını ülkemizde başarıyla uygulayan hastanemiz, Türkiye’de sağlık hizmetleri alanında saygın bir yere yükselmiştir. Artık, hastalar, hastane hastane dolaşmak zorunda kalmadan, uzmanlık hastanelerinde, daha ekonomik, hızlı ve özel çözümler bulabiliyor. Türkiye’de uzmanlık alanında fark yaratan teknolojimiz ve deneyimli ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz. 

HASTANE BİRİMLERİMİZ

Bosphorus Anatomica Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi; profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan deneyimli medikal kadrosuyla, Uyku Laboratuarı, Ses Terapisi, Odyoloji ve Vestibuler Laboratuarı, Ses Hastalıkları, Horlama, Baş Dönmesi, Alerji, Burun, Fonksiyonel Estetik Burun Cerrahisi, Plastik Cerrahi & Medikal Estetik ve Saç Ekimi bölümleriyle sizlere hizmet vermektedir. 

SOSYAL SORUMLULUK

Hastanemiz, 1970 yılında Türkiye Sağır Dilsizler Cemiyeti bünyesinde, II. Cumhurbaşkanımız İsmet İnönü önderliğinde hazırlık çalışması başlayan, Cumhuriyetimizin 50. Yılına armağan olarak, 1973 yılında İstanbul’da kurulan Türkiye İşitme ve Konuşma Rehabilitasyon Vakfı’nın güç ortaklarındandır. Vakıfla devamlı iletişim içersinde olan ve TİV’in düzenlediği aktivitelere katılan hastanemiz, vakfın bünyesindeki işitme ve konuşma engelli çocukların, periyodik olarak KBB muayenelerini yapmaktadır.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil
 
Özellikler
hastane1
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar