Özel Arce Diyaliz Merkezi Sunullah Mahallesi, Arce Diyaliz Mer., Gönen Yolu Caddesi, Bandırma/Balıkesir, Türkiye
Yayınlanan 29 Mayıs 2017 / 127
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Diyaliz Merkezi

Diyaliz Merkezimiz Balıkesir İlinin Bandırma İlçesinde Yaklaşık olarak 11 yıldır faaliyet göstermektedir. Kurulduğumuz tarihten bu zamana tüm böbrek yetmezliği problemlerinizde sizlerin yanında olan Özel Arce Diyaliz Merkezi, hizmet kalitesini arttırarak hep daha iyiyi hedefleyerek, hizmetine devam etmektedir. Üstün hizmet anlayışı doğrultusunda, birinci önceliğimiz hastalarımızın beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Bu amaca ulaşmak için Hasta Memnuniyeti Ölçümleri sürekli olarak yapılmakta ve bilgi-işlem ortamına aktarılarak değerlendirmeye alınmaktadır.

Hemodiyaliz makinelerimiz Fressenius marka 4008 B – 4008 S – 4008 S Klasik Modelleridir. Diyalizör olarak hasta vücuduna en uygun ve en kaliteli sentetik polisülfon diyalizörler kullanılmaktadır.Hastanın aylık tahlili sonucu ihtiyaç halinde high-flux diyalizörler kullanılmaktadır. Hastalarımızın sağlığı için hiçbir maliyetten kaçınılmamaktadır.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • Hemodiyaliz

Özel Arce Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Arce Diyaliz Merkezi, Balıkesir ili Bandırma ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar